FREE CHAT

Aici poţi discuta subiecte care nu au legătură cu Los Santos Roleplay România.
benzema100
Management
Management

Vin Dec 09, 2016 11:14 pm

Imagine

Los Santos Roleplay România doreşte să menţină o atmosferă cât mai plăcută în relaţia dintre jucători. Acest topic este creat cu scopul de a putea posta orice altceva ce are sau nu are legatură cu serverul. Totodată, regulamentul forumului trebuie respectat şi in acest topic, iar bunul simţ să nu lipsească. Dacă aveţi nevoie de asistenţa unui membru staff îi puteţi trimite un private message pe forum / ingame, nu postat aici. De asemenea, postările pentru reclamarea unei persoane trebuiesc introduse în topicul respectiv, nu postat aici.
DoubleC

Lun Dec 19, 2016 12:21 pm

EDIT: Care credeti ca e cea mai populata zona din LS?
Be real.
benzema100
Management
Management

Lun Ian 23, 2017 6:19 pm

Unity Station bănuiesc, acolo este spawn-ul.
benzema100
Management
Management

Mie Mar 08, 2017 8:21 pm

Felix5k scrie:Salut
Noroc.
Peckerwood

Sâm Apr 21, 2018 8:16 pm

Cred ca serverul asta e singurul server roleplay de pe comunitatea mta romaneasca, am intrat pe server intr-o zi (era gol ) si am vazut niste sisteme destul de interesante, ce s-a intamplat si cum de nu e cel mai populat server? A murit? Sper ca nu
benzema100
Management
Management

Dum Apr 22, 2018 11:12 am

Peckerwood scrie:
Sâm Apr 21, 2018 8:16 pm
Cred ca serverul asta e singurul server roleplay de pe comunitatea mta romaneasca, am intrat pe server intr-o zi (era gol ) si am vazut niste sisteme destul de interesante, ce s-a intamplat si cum de nu e cel mai populat server? A murit? Sper ca nu
Salut, Peckerwood.

Într-adevăr, tindem foarte mult spre o atmosferă cât mai realistică când spui cuvântul "roleplay", deoarece asta definește cuvântul, iar probabil, celelate servere nu oferă această posibilitate. Noi suntem pe această comunitate de foarte mult timp, și nu ne vom încheia activitatea. Sistemele sunt făcute de la 0 de către developerul nostru @Michael.

Ca să îți răspund la întrebarea "de ce nu este populat acest server ?" Sincer, nici noi nu știm care este răspunsul dar probabil, ceilalți se tem să nu își piardă averea de pe respectivele servere, decât să joace pe un server de roleplay, pe care chiar poți face roleplay, fără intervenția unui administrator, sau a chat-ului ooc. Sau, probabil sunt simple persoane care vor să se joace pe un server doar pentru o funcție administrativă, iar ei știind faptul că pe acest server trebuie să depui efort și să fii original în întocmirea unei aplicații, ei prefer să aleagă calea ușoară.

Deci, în final, serverul nu va murii și va continua să existe și să primească update-uri, până când jucătorii comunității de roleplay al mta-ului vor realiza că oferim mai multe posibilități față de restul serverelor.

Te așteptăm pe server !
Scrie răspuns